Ndërlidhjet

KABUL


Trupat paqeruajtëse në Afganistan po hetojnë tre shpërthimet që kanë ndodhur mëngjesin e sotëm pranë aeroportit të Kabulit.
Të njëjtat burime pohojnë se nuk ka pasur viktima, ndërkohë që dhe fluturimet kanë vazhduar normalisht.
XS
SM
MD
LG