Ndërlidhjet

TBILISI


Shefi i shërbimit të Zbulimit të Gjeorgjisë, Avtandil Jozeliani, citohet të ketë thënë se në Gjeorgji janë identifikuar 120 deri 160 çeçenë dhe të huaj.
Nuk është e qartë se në ç’rajon janë strehuar luftëtarët, por sipas zyrtarit të lartë, ata nuk do të eliminohen fizikisht por do të detyrohen të ulin armët dhe të lënë territorin e Gjeorgjisë.
XS
SM
MD
LG