Ndërlidhjet

SHKUP


Agjencitë e lajmeve njoftojnë se përgjegjësinë për rrëmbimin të enjten, të pesë civilëve maqedonas, e ka marrë grupimi Armata Kombëtare Shqiptare.
Të 5 civilët u liruan mbrëmë vonë dhe janë në gjendje të mirë shëndetësore.
XS
SM
MD
LG