Ndërlidhjet

KRAUFORD


Presidenti i Shteteve të Bashkuara, George Bush, u ka kërkuar sot amerikanëve të nderojnë kujtimin e viktimave të sulmeve terroriste të 11 shtatorit, përmes angazhimit në aktivitete vullnetare. Në 1 vjetorin e ngjarjes tragjike, George Bush do të vizitojë Nju Jorkun, Uashingtonin dhe Pensilvaninë, ku nga rrëzimi i avionëve humbën jetën rreth 3 mijë njerëz.
XS
SM
MD
LG