Ndërlidhjet

TETOVË


Dy shqiptarë e kanë humbur jetën dhe një është plagosur në një shkëmbim-zjarri në afërsi të fshatit Sedllarcë e Epërme të Tetovës.
Zëdhënësi i policisë Vojisllav Zafirovski ka thënë se persona të panjohur, në rrugën midis fshatrave Sedllarcë dhe Zherovjan, kanë hapur zjarr ndaj makinës së viktimave dhe pastaj kanë ikur.
XS
SM
MD
LG