Ndërlidhjet

BEJRUT


Një ushtar dhe një palestinez u vranë sot gjatë përleshjeve midis ithtarëve të Abu Nidalit dhe trupave libaneze në një kamp refugjatësh palestinezë në Libanin lindor.
Përleshjet shpërthyen kur trupat hynë në kampin Al Xhalil për të arrestuar një të dyshuar të Këshillit Revolucionar të Fatahut.
XS
SM
MD
LG