Ndërlidhjet

BEJRUT


Gjatë konfrontimit me armë në një kamp refugjatësh palestinezë në lindje të Libanit janë vrarë një ushtar libanez dhe tre civilë palestinezë.
Burime palestineze thanë se ishin plagosur edhe 14 civilë gjatë konfrontimit midis një patrulle ushtarake dhe ithtarëve të militantit, tash më të vdekur, Abu Nidal.
XS
SM
MD
LG