Ndërlidhjet

SHKUP


Shefi i politikës së Jashtëme dhe sigurisë së Bashkimit Evropian, Javier Solana nesër udhëton në Maqedoni që të takojë presidentin Boris Trajkovski dhe kryeministrin Lupço Georgievski për të diskutuar zhvillimet e procesit paqësor që nga nënshkrimi i Marrëveshjes korrnizë të Ohrit.
XS
SM
MD
LG