Ndërlidhjet

BEOGRAD


Jugosllavia dhe Shqipëria kanë shkëmbyer ambasadorë, duke sjellë marrëdhëniet diplomatike në nivel më të lartë, njoftojnë mediat e Beogradit.
XS
SM
MD
LG