Ndërlidhjet

SHKUP


Përfaqësuesi i lartë i Bashkimit Evropian, Havier Solana, pritet të diskutojë sot në Shkup me presidentin Boris Trajkovski dhe kryeministrin, Lubçe Georgievski, zhvillimin e procesit të paqes në vend, prej arritjes së marrëveshjes së Ohrit
XS
SM
MD
LG