Ndërlidhjet

UASHINGTON


Presidenti i Shteteve të Bashkuara, George Bush, tha mbrëmë se do të kërkojë mbështetjen e Kongresit si dhe përkrahjen e miqve të Amerikës për përpjekjet e tij në largimin nga pushteti të udhëheqësit të Irakut.
XS
SM
MD
LG