Ndërlidhjet

KAIRO


Ministrat e jashtëm të Ligës Arabe i japin fund mbledhjes së tyre dy ditore, pasi kryesuesi i saj, libanezi Mahmud Hamud, përmbylli punimet e djeshme me thirrjen drejtuar homologëve për, siç u shpreh, ‘dërgimin e mesazhit të qartë dhe unik, se i kundërvihen çdo sulmi të mundshëm të Shteteve të Bashkuara mbi Irakun’.
XS
SM
MD
LG