Ndërlidhjet

UASHINGTON


Departamenti i Shtetit ka njoftuar mbajtjen gjatë ditës, të një konference të paprecedentë me dyer të mbyllura, që do të rreket të zbulojë arsyet e ndjenjave anti-amerikane në botë.
Departamenti ka ftuar mbi 50 zyrtarë qeveritarë dhe 20 studiues, emrat e të cilëve nuk janë bërë publikë.
XS
SM
MD
LG