Ndërlidhjet

KAIRO


Sekretari i përgjthëshëm i Ligës Arabe, Amr Moussa filloi turneun në Evropë dhe në Shtetet e Bashkuara që të paraqesë qëndrimet kundër një lufte të prirë nga Shtetet e Bashkuara ndaj Irakut.
Moussa tha dje se sulmi potencial amerikan kundër Irakut “do të hapte portat e ferrit” në Lindje të Afërt.
XS
SM
MD
LG