Ndërlidhjet

ANKARA


Në ndeshjen zinxhirore midis një autobusi dhe kamionit transportues dhe disa veturave afër qytetit Konya në Turqi kanë humbur jetën 12 persona kurse rreth 50 të tjerë janë plagosur.
Autobisi udhëtonte nga Dyarbakir për në Izmir.
XS
SM
MD
LG