Ndërlidhjet

SHKUP


Presidenti i Maqedonisë, Boris Trajkovski ka bërë thirrje për zgjedhje të nderëshme dhe demokratike që vendi të mundë të ballafaqohej me sprovat e ardhëshme ekonomike dhe të vendosë ambient të sigurtë.
Trajkovski i ka bërë këto komente në një fjalim me rastin e 11 vjetorit të pavarësimit të Maqedonisë nga Jugosllavia.
XS
SM
MD
LG