Ndërlidhjet

PEKIN


Një seri shpërthimesh përfshiu qytetin jugperëndimor të Kinës, Çongqing, duke shkaktuar vdekjen e tre personave dhe plagosjen e mbi 20 të tjerëve.
Policia vendase po heton shkaqet e shpërthimeve.
XS
SM
MD
LG