Ndërlidhjet

UASHINGTON


Shtetet e Bashkuara kanë vendosur gjendjen e sigurisë së lartë me rastin e përvjetorit të parë të sulmeve terroriste të 11 shtatorit.
“Qeveria e Shteteve të Bashkuara, bazuar në analizat dhee informacionet e inteligjencës, se janë të mundshme sulmet kundër interesave amerikane përtej oqeanit ka kërkuar nga qeveria dhe agjencitë e sigurisë gjendjen e sigurisë së lartë”, ka thënë kreu i drejtësisë amerikane, John Ashcroft
XS
SM
MD
LG