Ndërlidhjet

PRISHTINË


Qeveria e Kosovës shfaqi solidaritetin me Shtetet e Bashkuara dhe popullin amerikan në pëvjetorin e sulmeve terroriste të 11 shtatorit.
“Jemi të vendosur dhe të paluhatshëm në përkrahjen e luftës që bëjnë Shtetet e Bashkuara, bashkë me aleatët, kundër terrorizmit”, thuhet veç tjerash në komunikatën e qeverisë.
XS
SM
MD
LG