Ndërlidhjet

BAZA BAGRAM, Afganistan


Ushtria e Shteteve të Bashkuara në Afganistan ka njoftuar se trupat kanë gjetur një sasi të made armësh në provincën Uruzgan, ndërsa ishin në kërkim të luftëtarëve të mbetur talibanë dhe atyre të Al-Kaidës.
XS
SM
MD
LG