Ndërlidhjet

UASHINGTON


Shtetet e Bashkuara kanë deklaruar sot se Rusia po u shet pajisje ushtarake shteteve që mendohet se sponsorizojnë terrorizmin dhe u kanë vënë sanksione tre firmave ruse. Departamenti i Shtetit nuk i identifikoi vendet që siç tha, i kanë dhënë përkrahje terrorizmit.
XS
SM
MD
LG