Ndërlidhjet

NJU JORK


Shtetet e Bashkuara kanë kumtuar se i ribashkohen UNESKO-s, Organizatës së Kombeve të Bashkuara për Arsim, Shkencë dhe Kulturë, pas 18 vjetësh mungesë.
XS
SM
MD
LG