Ndërlidhjet

VLLADIKAVKAZ


5 ushtarë dhe 3 policë rusë janë vrarë si pasojë e disa sulmeve të kryera nga rebelët çeçenë.
Një zyrtar në administratën pro Moskës në çeçeni , ka thënë se 15 sulme kundër ushtarëve e policëve federalë janë oragnizuar gjatë 24 orëve të fundit.
XS
SM
MD
LG