Ndërlidhjet

PEKIN


Së paku 41 vetë kanë vdekur dhe qindra të tjerë kanë këkruar ndihmën spitalore, pas një hëlmimi të shkaktuar nga ushqimi në Kinën lindore, kanë bërë të ditur burimet kineze.
XS
SM
MD
LG