Ndërlidhjet

KABUL


Autoritetet afgane kanë arrestuar një zyrtar të lartë taliban, Mullah Mohamer Malang, dhe tre bashkëpunëtorë të tij gjatë një aksioni rrufe në qytetin jugor Kandahar.
XS
SM
MD
LG