Ndërlidhjet

MOSKË


Si pasojë e një orteku në rajonin e Osetias, në Rusi, dhjetra njerëz mendohet se kanë vdekur.
30 vetë llogariten të vdekur në vendbanimin Nizhni Karmadon.
Një numër i panjohur pushuesish gjendeshin në këtë zonë në kohën e fatkeqësisë.
Në mesin e atyre që llogariten të humbur janë dhe afro 30 persona të tjerë, të cilët qenë pjestarë të një grupi realizues filmi.
XS
SM
MD
LG