Ndërlidhjet

SRINAGAR


Policia e Kshmirit të administruar nga India njofton se të paktën 16 njerës janë vrarë gjatë valës së fundit të dhunës para rundit të dytë të votimeve për parlamentin vendor.
Dhietë separatistë myslimanë dhe një polic janë vrarë gjatë konfrontimit 12 orësh, bashkë me njërin nga dy personat që ndërmorën dje sulmin kundër shtabit policor në Srinagar.
XS
SM
MD
LG