Ndërlidhjet

LONDËR


Kryeministri Britanik, Tony Blair ka thënë në takimin e qeverisë se lideri irakian Saddam Hussein vazhdonë të ndërtojë armë për shkatërrim në masë dhe se ai duhet ndalur mbasi “politika e frenimit” nuk ka bërë punë.
XS
SM
MD
LG