Ndërlidhjet

MOSKË


Ministri i jashtëm rus, Igor Ivanov e ka cilësuar kthimin në Irak të inspektorëve për armatim, të një rëndësie kapitale për, siç tha, ‘konfirmimin ose mohimin e mëtimeve të Shteteve të Bashkuara dhe Britanisë se ky vend ka zhvilluar armë të shkatërrimit në masë’.
XS
SM
MD
LG