Ndërlidhjet

LONDËR


Disa mijëra protestues u tubuan përgjatë lumit Temza që t,i bëjnë thirrje kryeministrit britanik Tony Blair dhe presidentit të Shteteve të Bashkuara, George Bush që të mos fillojnë luftë me Irakun.
Marshi është oraganizuar nga Koalicioni për Nadlimin e Luftës dhe Lidhja myslimane e Britanisë.
XS
SM
MD
LG