Ndërlidhjet

SRINAGAR/INDI


Pesë ushtarë të Indisë janë vrarë kur automjeti i tyre ka shkelur një minë në rajonin e Kashmirit të kontrolluar nga India, raportohet nga Srinagari.
Më herët, nga shpërthimi i një bombe pranë një autobusi në Jamu është vrarë një person dhe plagosur 18 të tjerë.
XS
SM
MD
LG