Ndërlidhjet

VLLADIVOSTOK


Të paktën shtatë njerëz kanë humbur jetën dhe tetë të tjerë janë zhdukur në det kur një stuhi e fortë e shkaktuar prej tajfunit, goditi brigjet e lindore të
Rusisë.
XS
SM
MD
LG