Ndërlidhjet

NAZRAN


Luftëtarë çeçenë i kanë zënë pritë një autokolone ushtarake ruse në Ingusheti, duke hapur zjarr mbi të dhe vrarë për pasojë një ushtar dhe plagosur një tjetër.
XS
SM
MD
LG