Ndërlidhjet

NJU JORK


Rojat e sigurisë të Kombeve të Bashkuara kanë ndaluar një person i cili ka qëlluar disa herë me pistoletë në ajër para selisë së kësaj organizate në Nju Jork.
Incidenti ka ndodhur ndërsa në Këshillin e Sigurimit diskutoheshin marrëveshja me Irakun dhe mundësia për një rezolutë të re.
XS
SM
MD
LG