Ndërlidhjet

BRUKSEL


Përdorimi i lëndëve narkotike në Evropë është në rritje, ka bërë të ditur Qendra evropiane e mbikqyrjes së drogave.
Përdorimi i heroinës, kokainës dhe drogave të tjera është shtuar së tepërmi në vendet e Evropës lindore, veçanërisht në vendet Balltike.
XS
SM
MD
LG