Ndërlidhjet

PRISHTINË


Organet e drejtësisë ndërkombëtare në Kosovë kanë liruar 3 prej 4 personave të arrestuar nën akuzën për rrëmbim dhe dhunim të dy vajzave, njëra serbe e tjetra boshnjake, në qytetin e Mitrovicës.
Personi i katërt do të qëndrojë në paraburgim deri në përfundim të hetimeve.
XS
SM
MD
LG