Ndërlidhjet

VLLADIKAVKAZ


Forcat ruse po sulmojnë me artileri të rëndë dhe aeroplanë luftarakë, një grup guerilasish çeçenë në rajonin e Ingushetisë.
Sipas një zyrtari çeçen në administratën pro Moskës, gjatë 24 orëve të fundit janë vrarë së paku 9 ushtarë rusë dhe 4 çeçenë.
XS
SM
MD
LG