Ndërlidhjet

LONDËR


500 fotografi të pabotuara të grupit legjendar Beatles janë zbuluar në arkivin e një universiteti në Skoci.
Fotot janë dhuratë e gazetarit dhe fotografit hungarez, Michael Peto.
XS
SM
MD
LG