Ndërlidhjet

GROZNI


Katër ushtarë rusë janë vrarë dhe një tjetër plagosur në rajonin e Gudermesit në Çeçeni, kur një minë e telediruigjuar kishte shpërthyer dje gjatë kalimit të një konvoji trupash federale.
XS
SM
MD
LG