Ndërlidhjet

UASHINGTON


Policia amerikane është në kërkim të snajperistit i cili ka shkaktuar panik në Uashington dhe që dyshohet të jetë autor i një tjetër vrasje sot në një pikë furnizimi karburantesh.
Që nga 2 tetori në të njëjtën mënyrë janë vrarë 7 vetë dhe janë plagosur 2 të tjerë. Mendohet se të gjitha vrasjet kanë një autor.
XS
SM
MD
LG