Ndërlidhjet

AL-MUKALLA - JEMEN


Hetuesit francezë dhe amerikanë kanë gjetur sot gjurmë të lëndëve shpërthyese në mbetjet e anijes franceze që transportonte naftë e që morri flakë në brigjet e Jemenit. Kjo forcon idenë se sulmi ka qenë terrorist.
XS
SM
MD
LG