Ndërlidhjet

XHAKARTA


Policia e Indonzisë njofton se gjatë dy shpërthimeve të njëkohëshme në ishullin turistik Bali janë vrarë të paktën 14 njerës ,kurse 120 janë plagosur, në mesin e të cilëve shumë turistë amerikanë dhe Australianë.
Dëshmitarët kanë përshkruar skena kaosi në ate rajon.
XS
SM
MD
LG