Ndërlidhjet

BAGRAM


3 baza amerikane në Afganistan janë sulmuar me armë zjarri dhe granata gjatë fundjavës që sapo lamë pas.
Majori amerikan Steve Clutter, i ngarkuar për media pranë trupave amerikane në Afganistan, ka bërë të ditur se nuk ka pasur as viktima as të plagosur.
XS
SM
MD
LG