Ndërlidhjet

KUTA/INDONEZI


Një ekip policësh ndërkombëtarë nga Australia, Shtetet e Bashkuara, Britania, Gjermania dhe Jponia janë duke punuar me policinë e Idoniezisë për t,i gjetur përgjegjsëit për sulmet me bomba të së shtunës në Bali që lanë të vdekur mbi 180 njerës, kryesisht të jashtëm.
Deri tash askush nuk mori përgjegjësinë për ato sulme me bomba.
XS
SM
MD
LG