Ndërlidhjet

SHKUP


Zyrtat e Bashkimit Demokratik për Integrim në Shkup mund të kenë qenë cak i një bombe që ka shpërthyer aty pranë në orët e mëngjezit, por nuk ka shkaktuar viktima, veçse ka dëmtuar një veturë dhe ka thyer dritare, njofton policia.
XS
SM
MD
LG