Ndërlidhjet

MOSKË


Një konvoj automjetesh me afro 300 tonelata ndihmë humanitare për popullatën serbe në Kosovë është nisur nga Moska dhe është planifikuar që t,i dorëzohet kësaj populate nga 27 tetori.
XS
SM
MD
LG