Ndërlidhjet

KOPENHAGEN


Bashkimi Evropian dhe Rusia kanë kërkuar nga të gjitha palët në Lindjen e Mesme të tregohen të përmbajtura. Një kërkesë e tillë ka parsysh veçanërisht incidentet e ditëve të fundit ku ushtria izraelite ka vrarë 6 palestinezë mes të cilëve 2 fëmijë.
XS
SM
MD
LG