Ndërlidhjet

MOSKË


Një helikopter ushtarak rus, MI-8 është goditur nga rebelët çeçenë, çfarë ka shkaktuar rrëzimin e helikopterit dhe vdekjen e një prej anëtarëve të ekuipazhit.
XS
SM
MD
LG