Ndërlidhjet

BEJRUT


Drejtuesit më të lartë të shteteve frëngjishtfolëse kanë nisur takimin e tyre të rradhës në kryeqytetin libanez, Bejrut.
Takimi zhvillohet me dyer të mbyllura dhe nën masa të rrepta sigurie. Në fund të takimit 55 vendet anëtare të këtij grupi, do të bëjnë publike një deklaratë të përbashkët.
XS
SM
MD
LG