Ndërlidhjet

KOMBET E BASHKUARA


Këshilli i Sigurimit i Kombeve të Bashkuara po i afrohet kompromisit rreth krizës në Irak, ka bërë të ditur Kofi Anan, Sekretari i Përgjithshëm i kësaj organizate.
Shtetet e Bashkuara kanë ofruar një zgjidhje të pranueshme për Francën dhe Rusinë.
XS
SM
MD
LG